Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Stojan pro ČERVENÝ PANEL - VELKÝ 4.0

Kód: 5700
Značka: MITO LIGHT®
4 490 Kč –11 %
Mitohacker Floor Stand 1
4 490 Kč –11 % 3 990 Kč
Skladem

STOJAN NA PANEL VELKÝ 4.0

Pozor! Je kompatibilní pouze s ČERVENÝM PANELEM VELKÝM 4.0!

Stojan vytvořený pro dokonalou kompatibilitu s ČERVENÝM PANELEM VELKÝM 4.0 je kombinací praktičnosti a luxusu. Kovový materiál a matné černé provedení z něj dělají nejen perfektní nástroj pro hladkou manipulaci s vaším panelem, ale také elegantní designový doplněk. Díky sklápěcímu systému umožňuje pohodlnou a jednoduchou instalaci a společně s vylepšeným polstrováním zajišťuje maximální ochranu a komfort pro váš panel.

Upozornění: I když tento stojan přináší nadstandardní komfort, není v žádném případě pro účely použití vašeho přístroje nezbytný. Součástí balení každého panelu je totiž i příslušenství pro různé způsoby zavěšení, takže si můžete užívat plnohodnotných zážitků terapie červeným světlem, ať už si zvolíte jakékoli umístění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalé spojení technologie, elegantního designu a luxusu. Ať už jde o relaxaci v obývacím pokoji nebo třeba v ložnici, díky tomuto stojanu vás může váš panel jednoduše následovat na každém kroku. Pokud jde tedy o funkčnost, Stojan pro ČERVENÝ PANEL - VELKÝ 4.0 je jasným synonymem pohodlí. Jeho inovativní sklápěcí systém maximálně zjednodušuje celý proces instalace a vylepšené měkčené polstrování ochrání váš panel před poškrábáním. Zatímco matný černý design bude potěchou pro oko, kovová konstrukce zároveň zajišťuje vysokou odolnost produktu.

Mobilní stojan je vybaven kolečky, které se dají velmi snadno zabrzdit. Pokud si tedy přejete mít váš panel pouze na jednom místě, kolečka se dají jednoduše zabrzdit, či dokonce úplně odmontovat.  Stojan pro ČERVENÝ PANEL - VELKÝ 4.0 se pak bez vašeho svolení ani nehne. 

 

Kompatibilní model:

ČERVENÝ PANEL - VELKÝ 4.0

 

Pozor - Je kompatibilní pouze s ČERVENÝM PANELEM - VELKÝM 4.0

TOPlist