Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0

Kód: 5685
Značka: MITO LIGHT®
23 900 Kč –8 %
Expert 1
23 900 Kč –8 % 21 900 Kč
Skladem

ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0 představuje harmonickou rovnováhu mezi velikostí a výkonem. Díky unikátní kombinaci šesti vlnových délek a špičkové technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED nabízí ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0 maximální účinnost. Intuitivní dotykový displej, propojení se speciální aplikací, individuálně nastavitelná intenzita a bezdrátové propojení - to vše je ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0, zlatá střední cesta pro vstup do světa terapie červeným světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0 - Mistr v terapii červeným světlem

Vstupte do nové éry terapie červeným světlem se základním červeným panelem zbrusu nové verze 4.0. Jeho střední velikost nabízí ideální kombinaci většího pokrytí s menší náročností na prostor. Díky nižší hmotnosti a integrované rukojeti je vhodný i pro častější manipulaci nebo cestování.Šest efektivních vlnových délek

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

 

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.

 

Intuitivní dotykový displej

Intuitivní dotykový displej představuje svět přizpůsobení na dosah ruky. Nastavte délku vaší terapie od 1 do 20 minut a upravte intenzitu červeného nebo blízkého infračerveného spektra od 0 % do 100 % s přesností jednoho procenta. Přizpůsobte si svou terapii na míru nebo využijte nastavení nízké intenzity například pro večerní osvětlení, které respektuje váš cirkadiánní rytmus.

 

Tichý režim

Otravuje vás pípání zařízení při ovládání displeje? Jednoduše aktivujte nový Tichý režim pro ničím nerušené používání vašeho biohackingového pomocníka.

 

Bezdrátové připojení

Díky funkci WiFi můžete jednoduše propojit několik zařízení z generace 4.0. Vytvořte si skvělé nastavení přesně na míru pomocí synchronizace více panelů, které současně osvětlí vaše tělo z různých úhlů. Pro maximální komfort se všechny propojené panely jednoduše ovládají jedním primárním.

Pokud jste zvláště citliví na EMF záření, můžeme vás ujistit, že funkce WiFi je zcela volitelná. Můžete ji tedy jednoduše nepoužívat a udržet tím úroveň EMF na absolutním minimu. Vaše individuální potřeby jsou pro nás nejvyšší prioritou.

 

Mobilní aplikace

Nová aplikace pro iOS a Android přináší mnohem více než jen dálkové ovládání vašeho panelu. Nastavte světelný budík, sledujte své statistiky používání pro optimální výsledky a těšte se na další funkce, které budeme přidávat v budoucích aktualizacích.

 

Navrženo perfekcionisty

Konstrukce ČERVENÉHO PANELU - ZÁKLADNÍHO 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se panel stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu. Nově integrovaná rukojeť zaručuje snadné přenášení zařízení, což ho činí stejně tak praktickým, jako stylovým.

Díky použití standardu VESA se vám navíc otevírají nové obzory v oblasti montáže.

 

V balení základního ČERVENÉHO PANELU - ZÁKLADNÍHO 4.0 najdete: ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 4.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak terapie červeným světlem funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠECHNY PRODUKTY
Jmenovitý výkon: 720 W
? Síla ozáření (Solarmetr): 140 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm
? Síla ozáření (Spektrometr): 80 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm
Počet LED: 144 x 5 W
Vlnové délky: 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm (1:1:1:1:1:1)
Úhel svícení: 30 stupňů
EMF: Velice nízké, téměř nulové hodnoty
Příkon: 277 W
Průměrná cena spotřeby za hodinu: 1 Kč
Vstupní napětí: AC 100-277 V
Frekvence: 50 / 60 Hz
Rozměry: 66 x 25 x 6,5 cm (výška x šířka x hloubka)
Hmotnost: 6,9 kg
Materiály: kov, plast
Certifikace: CE, RoHS
Životnost LED: až 50 000 hodin svícení (274 let při použití 30 min denně)
Záruka: 3 roky
TOPlist