Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 3.0

Kód: 5572
Značka: MITO LIGHT®
17 900 Kč
Skladem

Panel má 114 vysoce výkonných LED diod, 66 x 25 x 6,5 cm, Váha 7 Kg. Chcete to nejlepší, ale stačí vám menší velikost. Dvojnásobná velikost oproti ČERVENÉMU PANELU - MALÉMU 3.0

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 3.0

Proč jsou použity čtyři vlnové délky?

Červená i blízká infračervená spektra jsou nyní obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená), které najdeme i v předešlé generaciÚčinnost a efektivitu jsme však chtěli posunout ještě dál, a proto jsme podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích [R]. Výsledkem našeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). Jsme přesvědčení o tom, že tato unikátní čtyřkombinace vlnových délek posouvá terapii červeným světlem na dosud nevídanou úroveň!

Chcete to nejlepší, ale stačí vám menší velikost? Pak je ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 3.0 přímo pro vás. ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 3.0 se oproti předchozí generaci 2.0 může pyšnit funkcí časovačevylepšenou LED technologií, novým světelným spektrem se 4 vlnovými délkami, silnějším ozářením z delší vzdálenosti, větším rozměrem, novým luxusním designem vyšším počtem LED diod, což z něj dělá perfektního pomocníka pro domácí terapii červeným světlem. Dvojnásobná velikost oproti ČERVENÉMU PANELU -MALÉMU 3.0 a 144 výkonných LED diod zaručuje větší záběr na vaše tělo, a tím vám ušetří čas potřebný k jeho účinné regeneraci. 

 

Všechny LED diody jsou navíc oproti svému předchůdci více nahuštěné a mají navíc přímější úhel svícení 30 stupňů. Díky tomu je síla ozáření dostatečně silná i z delší vzdálenosti což umožňuje komfortnější použití.

Třetí generace používá pouze tu nejkvalitnější technologii LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.

Další skvělou novinkou je digitální ovládací panel s časovačem, na kterém si jednoduše zvolíte režim svícení – pouze červené či blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinace. Poté si nastavíte požadovaný čas světelné terapie - po vypršení času se infrapanel automaticky vypne.

Velkého vylepšení se dočkala také konstrukce a design. Došlo k navýšení celkových rozměrů, výška je nyní 66 cm a šířka 25 cm - celkový nárůst plochy je tedy + 19 %! Toto vše je zabaleno do stylového kabátu v černé matné barvě.

Zlatá střední cesta pro všechny, kteří to s terapií červeným světlem myslí opravdu vážně. ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍ 3.0 spojuje příznivou cenu a střední velikost. Nabízí úsporu peněz, vysoký výkon a jednoduché použití.

Díky závěsnému systému, který je součástí balení, můžete panel pověsit svisle na dveře nebo na zeď, nebo zavěsit horizontálně. K osvícení celého těla vám budou stačit 2–3 terapie. A to jsou přesně důvody, proč tento model u mnoha zákazníků vyhrává.

Hodí se pro terapii obličeje a hrudníku, zad, paží včetně ramen nebo třeba stehen. Můžete jej využít například k regeneraci svalů, optimalizaci testosteronu, štítné žlázy, snížení zánětlivosti nebo zvýšení produkce kolagenukteré se projeví lepší funkčností kloubů, kvalitnějšími vlasy a svěžejší pletí.

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

V balení: ČERVENÝ PANEL - ZÁKLADNÍzávěsný systém, napájecí kabel, propojovací kabel elektřiny, propojovací kabel ovládacího panelu, spojovací systém, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak to vlastně funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Podrobněji jsme účinky terapie vysvětlili v tomto článku.

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na stránce FAQ.

TOPlist