Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Hynek Tomíček

Obrázek článku

Ahoj Hynku, první co je pro mě záhadou a ráda bych se zeptala, jak se technik dostane k alternativní medicíně?

Na to existuje jednoduchá odpověď. Já nejsem technik v tom pravém slova smyslu, ale rád komunikuji s lidmi a pomáhám jim řešit jejich potíže nejčastěji technického charakteru. Každopádně k alternativní medicíně mě přivedla, jak už to v životě bývá, náhoda.

Skončil jsem v minulé práci a napadlo mě zavolat Vaškovi, jehož jsem znal ještě z předchozího společného působení v jedné internetové firmě a věděl jsem o něm, že je hodně podnikavý. Zeptal jsem se ho jestli by o nějáké práci nevěděl a on zrovna ve stejnou chvíli hledal někoho, kdo by fungoval jako zákaznická podpora klientům. A tak slovo dalo slovo a zhruba do měsíce jsem nastoupil na zmiňovanou pozici a to jsem o alternativní medicíně téměř nic nevěděl.

Jaká je náplň tvé práce? Jedná se o "záhadnou" techniku nebo je toho víc?

Hlavní náplní mojí práce je zajistit, aby se všichni naši klienti cítili spokojeně a měli veškeré informace, které jim pomohou v práci s přístroji, které si zakoupí buď u nás a nebo u jiné společnosti. Jedná se tedy primárně o školení nových klientů, kteří si kupují nový přístroj. Dále pak pomoc stávajícím klientům s ovládáním přístroje, s instalací počítačového programu a jeho ovládáním. Řešení různých technických potíží nebo zodpovídání rozličných dotazů klientů. Dalším z řady mých úkolů je zajišťování komunikace se zahraničními dodavateli a klienty. Vypracovávání manuálů, jejich překlad a úprava. Prodej dalšího doplňkového zboží a podpora mých kolegů ve chvíli, kdy potřebují pomoci většinou s problémy na svém počítači a ještě další doplňkové činnosti. Zmíním např. i úklid pobočky, který není mojí nejsilnější disciplínou:)

Co tě na práci nejvíce baví a jak dlouho se frekvenční metodě věnuješ?

Na mojí práci mě baví hlavně skvělý kolektiv lidí, kteří se kolem mě pohybují. Úplně jiný typ klientů, kteří již mají širší rozhled a jsou často otevření a mnohem více v klidu, když to třeba porovnám s typem klientů, se kterými jsem v minulosti pracoval.

Navíc rád pomáhám druhým lidem a zde se mi to úspěšně daří a samozřejmě mi pochvala z jejich strany vždy udělá radost, i když to není ta hlavní motivace. Práci s frekvencemi se věnuji nyní třetím rokem a doufám, že ještě dlouho budu:)

Jako technik budeš nejlépe vědět, jak který přístroj funguje, technologii tedy věříš? Používáš sám tuto alternativu, když se necítíš dobře?

Přiznám se, že ze začátku jsem byl jako racionální člověk také skeptický, ale poté, co mi přístroj ZAPPER dokázal během 2 dní zlikvidovat angínu jsem začal plně této technologii důvěřovat. Navíc se téměř denně bavím s klienty, kteří mi sdělují své zkušenosti na co vše jim tyto přístroje zafungovaly.

Já sám nadále aktivně využívám služeb těchto generátorů a postupně si řeším určité zdravotní neduhy, které se budou vždy objevovat a je pouze důležité je umět držet pod kontrolou bez nutnosti užívat léky nebo jiné medikamenty.

Měl jsi nějaký závažnější problém s kterým ti frekvenční metoda pomohla?

Naštěstí jsem ještě nemusel zatím žádné závažnější zdravotní potíže řešit, ale jak jsem již poznamenal v předchozí odpovědi, tak angínu, kdy jsem měl horečky kolem 40°C se podařilo vyřešit bez jediného prášku během 2 dní.

Jaká je tvá představa o budoucím vývoji této metody? Máš v hlavě nějaký "šílený"nápad jak by jednou mohla medicína vypadat?

Už je mnohokrát v praxi ověřeno, že tato metoda prostě funguje, takže moje spíš přání než nápad je, aby se tato metoda používala standardně u běžných lékařů a v nemocnicích. To je totiž ta cesta, která by pomohla většině nemocným, aby se nemuseli dlouhé roky trápit a užívat velké množství různých medikamentů nebo procedur, které ve finále spíše celý organismus vyčerpávají.

Kdyby jsi mohl všem lidem ohledně frekvenční terapie poradit nebo něco vzkázat, co by to bylo?

Pokud bych měl tuto moc a možnost, tak určitě bych jim všem chtěl vzkázat, ať si sami na sobě tuto metodu vyzkouší a nebojí se jí. Ať nevěří skeptikům a lidem, kteří pomluví vše co v uvozovkách vybočuje z tradičních postupů. Já taky nevěřil a teď jsem rád, že jsem měl možnost si tuto metodu sám na sobě otestovat a dále s klidným srdcem mohu zasvěcovat nové zájemce, kteří již procitli a zjistili, že existují i jiné způsoby a možnosti jak pomoci sám sobě a lidem ve svém okolí.

TOPlist